Kniha návštěv

Datum: 15.02.2011

Vložil: Radka

Titulek: Re: Pozdrav z PrimaVetu

Děkujeme za hezký vzkaz a také za veškerou vzornou péči, kterou Vaše veterinární ordinace věnuje členům naší psí smečky.

Datum: 02.02.2011

Vložil: Iveta Chmelařová Horáčková

Titulek: Pozdrav od strejdy Attiska

Ahoj smečko. Naše smečka z Nového Jičína, včetně pyšného strejdy a snad i kmotra Attise od Světlovského Potůčku vás všechny zdraví a přeje vám hlavně hodně zdravíčka, štěňátkům hodně chuti k jídlu, čilé přibírání na váze a mamince Ammince hlavně hodně trpělivosti, mateřské lásky a velkou zásobu mlíčka. Už se těšíme, až se na vás zase přijedeme podívat. Pac a pusu posílají všichni Chmeldíci.:-)

Datum: 15.02.2011

Vložil: Radka

Titulek: Re: Pozdrav od strejdy Attiska

Ahojky Chmeldíci,
moc děkujeme za krásný vzkaz a zdravíme do Nového Jičína. Strejda Attisek skutečně bude kmotrem, protože jednoho mimoška jsme si dovolili pojmenovat po něm. Je to tyrkysový chlapeček a myslím, že poroste do krásy stejně jako strejda. Držíme palečky, ať se i Vaše smečka úspěšně rozrůstá....

Datum: 29.01.2011

Vložil: Pozdrav od taťky Andráška a jeho směčky

Titulek: Pozdrav z Mořkova

Srdečný pozdrav Ammince a celé Vaší smečce ,
štěňátka jsou nádherná ...máme ohromnou radost !Mějte se krásně,pejskům pohlazení ....a ještě hodně mlíčka ,pevné zdraví a ty nejlepší páníky ...ať Vám mrňousové dělají radost!

Datum: 15.02.2011

Vložil: Radka

Titulek: Re: Pozdrav z Mořkova

Zdravíme tatínka a i ostatní členy Vaší domácnosti. Miminka rostou jako z vody a dělají nám samou radost. Jsme moc rádi, že jsme Vás mohli poznat a díky Vám a Vašemu Andráškovi máme teď doma takovou krásnou huňatou nadílku......

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek


Počet přístupů: │ stránky upravil OK4PS