Kniha návštěv

Datum: 15.02.2011

Vložil: Radka

Titulek: Re: pozdrav od www.krejzibel.ic.cz

Na společnou procházku se těšíme, určitě se domluvíme. Jinak hafíci rostou jako z vody, mám pocit, že den ode dne jsou hezčí. Přijďte se kdykoliv podívat, rádi Vás uvidíme. Tři miminka už mají pánečky napevno, ohledně čtvrtého se zatím rozhodují, ale čtyři chlapečci zatím nemají nový domov.

Datum: 05.02.2011

Vložil: Jitka

Titulek: pozdrav od CHS Golden Edyta

Dobrý den, občas se dívám na inzerci KCHLS a prohlížím si fotky nových štěňátek, abych si připomněla krásné chvíle, které jsem zažila v loni s našimi štěňatky. Opravdu není nic krásnějšího než "pomuchlovat ty nádherné, voňavé, chlupaté medvídky".....Přeji Vašim mrňouskům pevné zdraví a super páníčky, ať si spolu rozumí :-))

Datum: 15.02.2011

Vložil: Radka

Titulek: Re: pozdrav od CHS Golden Edyta

Moc děkujeme za milý pozdrav a za přání.

Datum: 02.02.2011

Vložil: Dobromila Dittrichová

Titulek: Pozdrav z chovné stanice"OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU"

Srdečné pozdravy Ammince a všem těm nádherným kuličkám.Držím palečky,ať rostou jako z vody a mají ty nejbáječnější páníčky .
Radulko, doufám že si to pořádně užíváš. Moc ti to přeji,protože není nic krásnějšího. Než si pomuchlinkovat ty nádherné,voňavé, chlupaté medvídky.
Mějte se všichni moc a moc krásně.....

Datum: 15.02.2011

Vložil: Radka

Titulek: Re: Pozdrav z chovné stanice"OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU"

Ahojky Dobruško,
opravdu si to užívám, mrňousci jsou skvělí. Jsou to mazlíčci, už nás poznají a když nás vidí, běží za námi a chtějí se mazlit a chovat a ožužlávat nás....však to znáš. Posílám moc pozdravů Amminčině mamince Ailince a sestřičce Abbince a i ostatním členům Vaší smečky.

Datum: 02.02.2011

Vložil: Roman Zavřel

Titulek: Pozdrav z PrimaVetu

Tak jsme objevili vaše stránky a vskutku jsou pěkné. A proto jsme ihned přispěchali s příspěvkem. Zdravíme šťastnou rodinu a všem štěňátkům do života přejeme hodně zdraví a co nejhodnější pánečky:-))) Za kolektiv PrimaVetu zdraví Romík.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek


Počet přístupů: │ stránky upravil OK4PS